Kurzy komunikace a seberozvoje

Pro veřejnost i profesionály

Kurz asertivity

Kurz asertivního jednání

Míváte pocit, že děláte hodně pro druhé a nikdo Vám není vděčný?

Připadá Vám neslušné nevyhovět požadavku druhého?

Trápí Vás pocity viny, když už odmítnete prosbu druhého?

Jste nejistí, máte-li si o něco říct?

Dusíte v sobě, když Vám něco vadí?

Dělá Vám potíže prosadit vlastní názory?

Přihlaste se na:
Kurz asertivního jednání

Naučíte se:
- Odolávat manipulativnímu chování,
- přijímat ocenění a oceňovat druhé,
- přijímat i podávat přiměřenou kritiku,
- prosazovat přiměřeně vlastní požadavky,
- říkat ne bez pocitu viny.

Asertivita je komunikační dovednost,
která nám dává více svobody.

Čeká vás:
malá skupina vedená dvěma zkušenými lektory
trénink asertivních dovedností
rozbor konkrétních situací
individuální přístup
Intenzivní víkendový kurz v rozsahu 18 hodin je rozložen do dvou dnů (sobota 9 -18hod., neděle 9 -18hod.)

Bude se konat v centru Brna na adrese Pekařská 12, první patro, dveře 26.

Cena kurzu je 5.400 Kč

Příští termín: víkend 14. - 15. září 2024 - doporučujeme přihlásit se s předstihem, počet účastníků je omezen.

Kurz povedou Mgr. Jana Brzkovská a Mgr. Jiří Salvet

Hlásit se můžete na telefonním čísle: 777 348 269
či mailem: jsal.brno@gmail.com

 

Z hodnocení účastníků kurzu:

 

 

"Po tom, čo ste ma povzbudili v premýšľaní nad účasťou som bol pomerne skeptický. Prečo by sa kurz asertívnej komunikácie mal hodiť v živote práve mne? Keďže Vám ale plne dôverujem, rozhodol som sa kurzu zúčastniť.To som totiž ešte nevedel, že ide o jednu z esencií spokojného života. Nechápal som a nevedel som si predstaviť, že spôsobom, akým komunikujeme, definujeme vlastne v určitej miere vzťah k sebe samému.Vďaka kurzu sa snažím viac napojiť na samého seba. Viac sa počúvam, vnímam svoje potreby a uvedomujem si, že dať seba na prvé miesto neimplikuje vždy sebeckosť, teda negatívnu povahovú cřtu.A je toho omnoho viac. Množstvo emócií, ktoré vo mne rezonujú týdeň po a ešte dlho budú... ...ale tento mail nemá byť nutne o tom, čo som si z toho odniesol ja.Každopádne to súvisí s tým, čo mi na kurze pripadalo najlepšie. Boli to práve rôzne príbehy zo života, z vašich praxí. Rôzne zasadenia vzorcov správaní a komunikačných chýb do kontextu chýb/neduhov vo výchove, školstve, atp. Obecne povedané, nešlo len o vysvetlenie teórie a následne praktizovanie, ale "to okolo" tomu dodávalo tú správnú príchuť a práve vďaka tomu (minimálne u mňa) dochádzalo k uvedomeniu si dôležitosti jednotlivých častí kurzu. Dokázal by som Vás (oboch) počúvať hodiny a hodiny a učiť sa vďaka tomu bytiu. Priebeh kurzu mal všetko podstatné - príjemný "icebreaker" vo forme vzájomného predstavovania, vyváženosť praktických cvičení a dôležitej "teórie" a aj uvoľnený záver, kde si človek na sebe a aj pozorovaním druhých zosumarizoval jednotlivé aspekty asertívneho jednania. Záverom Vám obom ďakujem. Vďaku prejavujem za usmernenie v živote, ktoré ste mi prostredníctvom skvelého kurzu poskytli. Tibor"

 

"Kurz naplnil moje očakávania, dokonca ich predčil. Čas na kurze veľmi rýchlo a príjemne utekal, sedela mi koncepcia aj zostavenie programu. Určite tomu pomohlo aj Vaše sympatické lektorské duo, ktoré príjemnú atmosféru celé dva dni podporovalo. Som veľmi vďačná za to, že som sa na kurze dozvedela nielen ako efektívne a asertívne komunikovať, ale že mi kurz ukázal ďalšiu cestu k budovaniu sebavedomia, sebalásky a zároveň aj príjemnejšieho a kvalitnejšieho života. Ďakujem, Veronika"

"Dobrý den, chci se po dvou dnech od kurzu pochlubit,ze dnes jsem mela prilezitost vyuzit asertivitu v praxi. Byl to pomerne neprijemny tel. hovor s klientem a diky vasemu kurzu jsem jej nejak ustala. Samozrejme, ze pri zpetnem hodnoceni hovoru to zdaleka nebylo idealni,ale i tak vsichni kolegove prerusili svou praci a pozorne naslouchali :-) Pry jsem to vubec nebyla ja a hovor byl,cituji: "tezce profesionalni a s nadhledem." :-) Oceneno bylo nejen pochopeni (respekt),ale take oddeleni dvou veci - pozadavek klienta a jeho natlak. Timto bych Vam chtela jeste jednou podekovat. Pavlína"

 "Váš kurz byl pro mě inspirací. Líbila se mi rovnováha mezi praktickými cvičeními a teorií. Zároveň byl i velmi relaxující. Matěj"

"Kurz je určitě přínosem, myslím, že pro každého. Vnesl mi do mysli určitý systém, který mi přináší větší klid. Taky jsem si uvědomil, že není dobré v sobě věci dusit, a pokud se člověku něco nelíbí, hned se má ozvat. Z kurzu jsem si odnesl kromě hlavní linie spoustu detailů, které pozitivně ovlivňují mé myšlení a tím pádem život. Je taky super, že to přednášíte dva a ještě tak ideálně muž a žena. V mém případě to napomáhalo být skoro neustále soustředěný a tím pádem si odnést maximum. Takže ještě jednou děkuji, děláte skvělou práci. Miloš."

 

"Kurz mě velmi příjemně překvapil. Nečekal jsem, že budu schopný zvládat situace, které se pro mě ještě v pátek zdály neřešitelné. Díky, Adam."


"Díky za profesionální vedení kurzu, humor, spousty příkladů z praxe i praktická cvičení. Příjemné prostředí".


"Děkuji za váš čas, trpělivost, rady a nehodnotící, vstřícný přístup".


"Děkuji vám za pro mne VELMI přínosný kurz. Zjistila jsem, že jsem sama sobě dávala pocit viny v situacích, ve kterých jsem mohla bez studu použít asertivní chování. Líbí se mi váš přístup, líbí se mi interaktivita a možnost vše si vyzkoušet. Tak jsem si toho vzala nejvíc. Ilona".


"Oceňuji bezprostřední (neformální) přístup k účastníkům, vytvoření bezpečného prostředí. Oceňuji osobní přivítání a přípravu (občerstvení). Největší přínos pro mě mělo zkoušení rozhovorů za využití vlastních situací. Petra".


"Děkuji za vysokou profesionalitu a současně lidský přístup při vedení kurzu. Byl pro mě přehledný, zábavný, zajímavý, přiměli jste mě tak udržet stoprocentní pozornost po celou dobu. Myslím, že ještě ne dnes, ale za pár dnů se budu umět asertivitou řídit. Díky, Lenka".


To, jak jste kurz pojali (výběr témat, způsob předávání informací a praktických nácviků), se mi moc líbilo! Často se říká, že většinu zážitku z jakýchkoli kurzů či přednášek tvoří lektoři. Na vás na obou se mi moc líbí váš lidský přístup, z obou srší pozitivní energie a charisma. Klára


Zde pár slov o kurzu. Pro mně byl velmi užitečný, uvědomila jsem si spoustu věcí co (ne)dělám, výborně jsem se u toho bavila a poznala nové sympatické lidi. Dost mi pomohla zpětná vazba, a nemálo věcí mi došlo, když jsem je viděla (slyšela) u druhých. Taky bylo moc hezké sledovat, jak se moji kolegové mění už po těch 2 dnech (třeba při plnění úkolů o polední pauze :-) a jak získávají sebedůvěru. Dovolím si jeden kompliment - líbí se mi kultivovaný způsob jednání a vyjadřování vás obou. Je to pro mě inspirace. Už se těším, že to budu zkoušet v praxi :-))) Díky moc a ať se vám daří ! Dana

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti